Strona głównaO nas - proever

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą mebli na wymiar, stawiamy na wysoką jakość wykonania, funkcjonalność i profesjonalny montaż swoich produktów.

CO ROBIMYTwoje wyjątkowe meble

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą mebli na wymiar, stawiamy na wysoką jakość wykonania, funkcjonalność i profesjonalny montaż swoich produktów.

Modern kitchen island with integraded drawers
Carpenter at work carefully looking at the plans.

ZOBACZ NASZE REALIZACJEPortfolio

Od projektu po realizację

Nasi Klienci cenią nas za dobry kontakt i fachowe doradztwo. Projekt przez nas przygotowany spełnia wszelkie indywidualne wymagania. Pomagamy w wyborze sprzętu kuchennego, armatury i elementów dodatkowych. Dzięki temu powstaną Państwa niepowtarzalne meble na wymiar.

Co nas wyróżnia

 • Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie
 • Konkurencyjna oferta cenowa,
 • Najwyższa jakość świadczonych usług,
 • Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie,
 • 2 letnia gwarancja producenta na meble,
 • Każdą ofertę cenową możesz negocjować,
 • Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta.

https://www.proever.pl/wp-content/uploads/2016/07/image-about-02.jpg

OGRANICZA NAS TYLKO WYOBRAŹNIACo oferujemy

Nasza firma zajmuje się szeroką rozumianą zabudową wnętrz mieszkalnych oraz biurowych w nowoczesne meble na wymiar. Od wielu już lat wykonujemy usługi, które charakteryzują się na rynku najwyższą jakością, terminowością oraz profesjonalizmem, co jest wynikiem naszego doświadczenia oraz zdobytej wiedzy. Produkujemy nowoczesne meble kuchenne oraz kuchnie klasyczne z litego drewna. Wykonujemy również meble łazienkowe, pokojowe, szafy wnękowe, garderoby oraz inne nietypowe meble pod wymiar.

Zobacz, co mówią o nas nasi Klienci:Opinie klientów

Największym sukcesem naszej firmy jest zaufanie jakim obdarzają nas Klienci. Zawsze słuchamy ich uwag i sugestii, co pozwala nam lepiej dopasować się do ich potrzeb i oczekiwań, stale podnosząc jakość naszych usług.

OPINIE KLIENTÓWRekomendacje

Poniżej prezentujemy kilka opinii, które zostały wystawione dla naszej firmy. Mamy nadzieję, że zgromadzone tu opinie jeszcze bardziej zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług na nowoczesne meble.

Firma ProEver wykonała dla mnie dwie zabudowy szaf i nowoczesne meble kuchenne. Jestem bardzo zadowolona z miłej i fachowej obsługi klienta oraz jakości i różnorodności usług tej firmy. Wszystko zrobione zgodnie z planem i terminem za całkiem rozsądną cenę. Naprawdę polecam.

Joanna Wilk, 

Witam! Polecam firmę z czystym sumieniem. CaŁa praca została zrealizowana zgodnie z planem  (dodam, że przed umówionym terminem). Dziękuję za bardzo dobry kontakt i pomoc w realizowaniu projektu mojej “PIĘKNEJ KUCHNI”. Polecam wszystkim

Agnieszka, Kraków

Bardzo dobry kontakt z klientem i doradztwo na każdym etapie realizacji. Meble świetnej jakości. Dokładnie wykonane i dopasowane.  Całość prezentuje się rewelacyjnie. Meble wykonane w umówionym terminie. Polecam gorąco! I dziękuję za piękną kuchnię ?

Magda,  Wieliczka

Zrealizowaliśmy trzy projekty, każdy w 100 % oddaje nasze zamysły i plany. Polecamy, precyzja w każdym centymetrze.

Piotr, Olkusz

NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI?Najczęstsze pytania naszych klientów

 • Projekt
 • Pomiar
 • Montaż
 • Gwarancja

Na czym polega wstępna wycena mebli?

Aby wycenić wstęnie meble na wymiar, potrzebujemy wymiary pomieszczenia, opis wybranych materiałów, akcesoriów oraz informacje dotyczące indywidualnych upodobań i oczekiwań. Wycena kuchni jest bezpłatna.

Czy pomiar jest płatny?

Odwiedzamy Klienta w miejscu, którego dotyczy projekt i dokonujemy dokładnych pomiarów. Razem wybieramy materiały, a następnie w oparciu o wytyczne tworzymy projekt, który jest bezpłatny.

Jak długo trwa montaż?

Montaż kuchni trwa zazwyczaj dwa dni, choć zdarza się, że instalacja będzie trwała dłużej jeśli na przykład kuchnia jest bardzo duża lub o wysokim stopniu skomplikowania.

Czy meble są objęte gwarancją? Jakie są warunki gwarancji?

Na wszystkie nasze meble oferujemy 24 miesiące gwarancji. Zalecamy zapoznanie się z warunkami gwarancji.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia
Zapewniamy najwyższą jakość, atrakcyjne ceny oraz terminowość.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z naszych usług i produkowane przez nas meble staną się wyposażeniem także i Państwa domu.
Dołącz do nas
https://www.instagram.com/p/BlptAdwHOrR/

Copyright by Proever.  All rights reserved.